Neurolog Jacek Kochman prywatnie Toruń

Jacek Kochman

Neurolog

Jacek Kochman – specjalista neurolog

Absolwent Akademii Medycznej w Gdański, Wydziału Lekarskiego w latach 1977-1983.

Po ukończeniu studiów pracował w Oddziale Neurologicznym Specjalistycznego Szpitala w Gdańsku-Srebrzysko. W latach 1988-1989 prowadził Poradnię Neurologiczną w Akademickiej Przychodni Lekarskiej w Toruniu i jednocześnie odbywał staż specjalistyczny w Oddziale Neurologicznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego pod kierunkiem doktora Jerzego Matyjka.

W latach 1988-2001 pracował jako asystent w Oddziale Neurologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu. Następnie do 2006r. prowadził Poradnię Neurologiczną w NZOZ Szpital Powiatowy w Aleksandrowie Kujawskim. Od tego roku prowadzi Poradnię Neurologiczną Specjalistycznego Szpitala Miejskiego w Toruniu, której był założycielem.

Jacek Kochman jest członkiem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego i Polskiego Towarzystwa Neurologicznego. Od czasu ukończenia studiów uczestniczył w wielu sympozjów, kursach i szkoleniach o tematyce neurologicznej i interdyscyplinarnej.

Jacek Kochman specjalizuje się w:

      • leczeniu bólów głowy
      • leczeniu padaczki
      • Chorobie Parkinsona

Mentorami Jacka Kochmana jest dr Jerzy Matyjek i Prof. Antoni Prusiński.

Gabinety od serca Jacek Kochman specialista neurolog w mieście Toruń prywatnie

Jacek Kochman neurolog specjalista, który oferuje usługi prywatne w Toruniu. Prowadzi praktykę od ponad 30 lat. Pomógł wielu osobom z różnymi schorzeniami neurologicznymi. Jeśli szukasz pomocy z powodu bólu głowy, padaczki, chorobie Parkinsona lub innych problemach układu nerwowego – Pan Jacek Kochman specjalista neurolog w mieście Toruń leczy prywatnie w Gabinetach od serca!

Pan Jacek Kochman specjalista neurolog leczy prywatnie w mieście Toruń i oferuje zindywidualizowany plan leczenia dostosowany do potrzeb pacjenta. Będzie ściśle współpracował z Tobą, aby opracować program dostosowany do Twoich potrzeb.

Korzyści z wizyty u dobrego neurologa specjalisty Jacka Kochmana w mieście Toruń Gabinety od serca

Neurolodzy to specjaliści zajmujący się zaburzeniami pracy mózgu, rdzenia kręgowego i nerwów. Jeśli odczuwasz jakiekolwiek objawy, które mogą być związane z zaburzeniami neurologicznymi, koniecznie udaj się do naszego neurologa na ocenę stanu zdrowia. Korzyści z takiej wizyty mogą być znaczące. Neurolog może zdiagnozować chorobę i opracować plan leczenia, który pomoże Ci złagodzić objawy. W niektórych przypadkach wczesna diagnoza i leczenie mogą zapobiec poważnym powikłaniom. Jeśli szukasz specjalisty neurologa, Jacek Kochman posiada wysokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie w pomaganiu pacjentom w powrocie do zdrowia po przebytych chorobach neurologicznych. Skontaktuj się z Gabinetami od serca w Toruniu już dziś, aby umówić się na wizytę.

Wizyta u specjalisty neurologa może pomóc w dotarciu do sedna problemów zdrowotnych

Jeśli doświadczasz problemów zdrowotnych, rozwiązaniem może być wizyta u specjalisty neurologa. Szukając profesjonalnej pomocy u lekarza Jacka Kochmana w Toruniu, możesz dotrzeć do sedna swoich problemów zdrowotnych i rozpocząć drogę do wyzdrowienia. Nie cierp w milczeniu – już dziś skonsultuj się z neurologiem i wejdź na drogę ku lepszemu zdrowiu.

Prywatni neurolodzy zazwyczaj mają więcej czasu dla swoich pacjentów i mogą poświęcić im niepodzielną uwagę.

Prywatni neurolodzy zazwyczaj mają więcej czasu dla swoich pacjentów i mogą poświęcić im niepodzielną uwagę. Dzieje się tak dlatego, że nie muszą się martwić o wizyty innych pacjentów ani o pośpiech. Mogą poświęcić więcej czasu na wypytanie pacjenta o jego objawy i zebranie szczegółowego wywiadu. Pomoże im to postawić dokładną diagnozę i zalecić możliwie najlepsze leczenie.

Lekarze neurolodzy przyjmujący prywatnie pacjentów mogą im zapewnić bardziej zindywidualizowaną opiekę

Wielu pacjentów uważa, że w gabinecie prywatnym mogą otrzymać bardziej zindywidualizowaną opiekę niż w szpitalu. Dzieje się tak dlatego, że gabinety prywatne nie są zazwyczaj przeciążone zbyt dużą liczbą pacjentów w danym czasie, podczas gdy szpitale często są przeciążone. Ponadto w gabinetach prywatnych pracuje zazwyczaj więcej pracowników przeszkolonych w zakresie kardiologii, neurologii i psychiatrii, co oznacza, że pacjenci mogą otrzymać bardziej zindywidualizowaną opiekę i uwagę lekarską.

Neurologia jest złożoną dziedziną, dlatego ważne jest, aby uzyskać jak najlepszą opiekę

Neurologia to skomplikowana dziedzina, dlatego ważne jest, aby zapewnić sobie najlepszą opiekę lekarską. Nasz specjalista w dziedzinie neurologii lekarz neurolog Jacek Kochman diagnozuje i leczy szeroki zakres schorzeń, które wpływają na układ nerwowy, w tym bóle głowy, padaczkę i chorobę Parkinsona.

Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich doświadcza objawów, które mogą być związane z problemami układu nerwowego, ważne jest, aby zwrócić się o pomoc do najlepszego neurologa w Gabinetach od serca. Możemy zapewnić Ci wysokiej jakości opiekę lekarską! Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na wizytę u jednego z naszych specjalistów neurologów. Porozmawiaj z naszym profesjonalistą i ekspertem od neurologii, który postawi właściwą diagnozę, zbierze więcej informacji o Twoim schorzeniu, doradzi, jak lepiej radzić sobie z problemami neurologicznym.

Lekarz Jacek Kochman leczy prywatnie w mieście Toruń – może pomóc w leczeniu bólu głowy i schorzeń takich, jak padaczka i choroba Parkinsona

Dr Jacek Kochman jest lekarzem przyjmującym prywatnie w Toruniu, który może pomóc w leczeniu bólów głowy i schorzeń takich jak padaczka czy choroba Parkinsona. Posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie medycyny i neurologii. Pomaga swoim pacjentom w poprawie jakości ich życia. Jeśli szukasz lekarza, który poświęci czas na wysłuchanie Twoich obaw i będzie współpracował z Tobą w celu opracowania właściwego planu leczenia to skontaktuj się z naszym lekarzem neurologiem Jackiem Kochmanem.

# - Jacek Kochman

Masz pytania? Napisz do nas[recaptcha]