Badanie Mobilny Rejestrator Arytmii Serca (Holter Event) Toruń

Badanie Mobilny Rejestrator Arytmii Serca (Holter Event) Toruń

to przenośne i łatwe w użyciu urządzenie, które pozwala na bezprzewodową rejestrację zapisu EKG. Rejestrator umożliwia wykrycie zaburzeń rytmu w momencie ich odczuwania.

Holter Event nie wymaga stałego podłączenia elektrod. Rejestracja zapisu odbywa się za pomocą jednego przycisku poprzez przyłożenie urządzenia do klatki piersiowej w trakcie odczuwanych dolegliwości. Zarejestrowany zapis EKG przesyłany jest za pomocą Bluetooth do urządzeń mobilnych (telefon komórkowy, tablet) pacjenta. Zapisane wyniki EKG pacjent może przesyłać mailem lekarzowi w celu ich oceny.

Mobilny Rejestrator Arytmii Serca umożliwia samodzielne wykonanie przez pacjenta zapisu EKG w każdym miejscu i o każdej porze przez dowolny okres czasu, dzięki czemu umożliwia dłuższą obserwację (niż 24 godziny) i większą szansę zarejestrowania arytmii.

Urządzenie to jest szczególnie polecane dla pacjentów, odczuwających arytmie serca sporadycznie, u których nie sprawdziły się próby diagnozy dolegliwości metodą rejestracji 24 lub 48-godzinnych zapisów EKG. Holter Event jest przeznaczony dla osób u których zaburzenia rytmu serca występują bardzo rzadko, np. kilka razy w miesiącu, dzięki czemu mogą natychmiast zapisać odczuwane dolegliwości i na bieżąco przesyłać je lekarzowi w celu weryfikacji i szybkiej diagnostyki.

Holter Event jest bardzo prosty w obsłudze. Pacjent otrzymuje wszystkie potrzebne informacje, co należy robić w momencie potrzeby jego użycia.

# - Badanie Mobilny Rejestrator Arytmii Serca Toruń - Gabinetyodserca.pl

Wyślij zapytanie

[recaptcha]

Masz pytania? Napisz do nas[recaptcha]