Gabinety od serca

„Gabinety od Serca” to zespół praktyk prywatnych, który powstał z inicjatywy trójki kardiologów, aby móc z pasją i z pełnymi kompetencjami wyjść w kierunku potrzeb pacjenta z problemami kardiologicznymi i nie tylko. Pragniemy Państwu zaoferować kompleksową, ambulatoryjną diagnostykę kardiologiczną:

oraz leczenie schorzeń układu krążenia m.in.

Naszym celem jest też profilaktyka chorób serca oraz innych chorób związanych z rozwojem miażdżycy. W związku z tym w ofercie znajdziecie Państwo pakiety kardiologiczne, które pozwolą ocenić ryzyko wystąpienia chorób serca oraz ogólny stan zdrowia u osób zarówno obciążonych czynnikami ryzyka, jak i u osób, które chcą sprawdzić możliwości swojego organizmu przed wykonywaniem większych wysiłków (sportowcy).

Ponieważ chorobom układu krążenia bardzo często towarzyszą zaburzenia metabolizmu glukozy (cukrzyca i stany przedcukrzycowe) oferujemy konsultacje specjalistyczne diabetologa, który również chętnie pomoże Państwu rozwiązać problemy związane z nadwagą lub otyłością.

Miażdżyca rozwija się również w tętnicach szyjnych i mózgowych, dlatego mamy dla Państwa również w ofercie konsultację neurologiczną. Nasi neurolodzy zapewnią leczenie i diagnostykę wielu dolegliwości neurologicznych (bóle głowy, bóle kręgosłupa, padaczka, choroba Parkinsona, zaburzenia pamięci). Podczas leczenia istnieje również możliwość zastosowania nowych metod np. zastosowania toksyny botulinowej w spastyce kończyny górnej. W naszym zespole mamy także laryngologa oraz psychiatrę.

Szczegółowe informacje na temat lekarzy udzielających porad w „Gabinetach od Serca” znajdziecie Państwo w osobnej zakładce.

 

Dane do płatności elektronicznych

Prywatny Gabinet Lekarski Waldemar Bębenek

ul. Włocławska 266 87-100 Toruń

NIP: 8781521719 Regon: 871523976

# - O nas

Masz pytania? Napisz do nas[recaptcha]