Chirurg Toruń  prywatnie Andrzej Kadłubowski

Chirurg z II stopniem specjalizacji w mieście Toruń

Chirurg Toruń prywatnie – lekarz Andrzej Kadłubowski – chirurg z II stopniem specjalizacji

Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu. Lekarz z ponad 35-letnim stażem.
Od 2001 roku posiadacz certyfikatu USG Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.
Od 2010 roku pracuje także jako konsultant Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii.

Do tej pory uczestniczył w charakterze wykładowcy w ponad 30 kursach z zakresu badań USG. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielił się z przeszło 1000 lekarzy.

Andrzej Kadłubowski – doświadczony chirurg w mieście Toruńprywatnie

Obecnie bada pacjentów w trzech pracowniach USG na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, jest również zatrudniony na stanowisku Lekarza Orzecznika w oddziale ZUS w Toruniu. Na początku kariery przez dłuższy czas związany z Wojewódzkim Szpitalem zespolonym w Toruniu, następnie ze Szpitalem Powiatowym w Golubiu-Dobrzyniu.

Od wielu lat systematycznie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach, a także sympozjach i kongresach na terenie kraju i za granicą

Wykonuje USG w zakresie:

  • jamy brzusznej (wątroba, nerki, trzustka, pęcherz moczowy, duże naczynia)
  • szyi (ślinianki, węzły chłonne, naczynia krwionośne)
  • tarczycy
  • piersi
  • moszny
  • przezodbytnicze badanie prostaty

oraz przeprowadza konsultacje w zakresie chirurgii mające ocenić stan zdrowia pacjenta oraz ewentualną kwalifikację do zabiegów chirurgicznych.

Gabinety od serca – chirurg lekarz Andrzej Kadłubowski w mieście Toruń badania chirurgiczne USG

Gabinety od serca to profesjonalna, prywatna poradnia, w której znajdziesz najlepszych lekarzy, chirurgów w Toruniu specjalizujących się w chirurgii ogólnej. Znajdziesz tutaj również informacje na temat badania USG.

Profesjonalny Chirurg lekarz Andrzej Kadłubowski w mieście Toruń

Andrzej Kadłubowski to chirurg z doświadczeniem, pracuje w prywatnej poradni w Toruniu, gdzie świadczy usługi na najwyższym poziomie. W swojej praktyce korzysta z nowoczesnych technik i metod badawczych.

Jeśli szukasz wykwalifikowanego chirurga, który przeprowadzi prywatne badanie USG w Toruniu, możesz polegać na doświadczonych specjalistach z naszej poradni Gabinety od serca. Nasi chirurdzy w mieście Toruń są wysoko wykwalifikowanymi lekarzami i mają wieloletnie doświadczenie. Specjalizujemy się w różnych badaniach chirurgicznych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić Państwa potrzeby. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na konsultację z jednym z naszych chirurgów lekarzem Andrzejem Kadłubowskim!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu lekarza Andrzeja Kadłubowskiego chirurga w mieście Toruń w Gabinetach od serca, możemy zapewnić wysokiej jakości opiekę, której potrzebujesz. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na prywatną wizytę.

Prywatny chirurg Toruń lekarz Andrzej Kadłubowski – Czym jest USG?

USG jest jednym z najważniejszych badań diagnostycznych we współczesnej medycynie. Jest nieinwazyjne, bezbolesne i stosunkowo tanie. Służy do obrazowania narządów wewnętrznych, takich jak wątroba, trzustka czy nerki itp. USG jest rutynowo stosowaną techniką obrazowania diagnostycznego, która może dostarczyć cennych informacji.

Badania USG tarczycy są wykonywane przez naszego doświadczonego chirurga Andrzeja Kadłubowskiego w mieście Toruń.

USG tarczycy to jedno z profilaktycznych i bardzo ważnych badań, które pozwala na dokładną ocenę struktury tarczycy oraz jej wielkości.

Badanie USG tarczycy w gabinetach od serca w mieście Toruń przez naszego doświadczonego chirurga lekarza Andrzeja Kadłubowskiego jest całkowicie bezbolesne i szybkie. USG tarczycy jest bardzo istotnym badaniem, dlatego warto wykonać je w profesjonalnym gabinecie.

Gabinety od Serca w Toruniu oferują USG tarczycy wykonywane przez chirurga specjalistę. Ten bezbolesny i szybki zabieg wykonuje nasz doświadczony lekarz, Andrzej Kadłubowski.

Chirurg Toruń Gabinety od serca lekarz Andrzej Kadłubowski – USG Tarczycy.

Jeśli odczuwasz jakiekolwiek problemy z tarczycą, nie zwlekaj i zgłoś się do naszego gabinetu na badanie USG. Nasz chirurg, dr Andrzej Kadłubowski, posiada duże doświadczenie i z przyjemnością pomoże zdiagnozować i leczyć problemy zdrowotne. Kiedy podejrzewa się problem z tarczycą, może być zalecane badanie ultrasonograficzne, które jest nieinwazyjną metodą, wykorzystującą fale dźwiękowe do tworzenia obrazów wnętrza ciała i może pomóc w identyfikacji wszelkich nieprawidłowości w tarczycy. W zależności od wyników badania USG, dalsza ocena i leczenie mogą być konieczne.

Czym jest tarczyca?

Tarczyca jest małym narządem w kształcie motyla, który znajduje się u podstawy szyi. Odgrywa on ważną rolę w metabolizmie Twojego organizmu i jest odpowiedzialny za produkcję hormonów, które regulują rytm serca i poziom energii. Badanie ultrasonograficzne tarczycy może pomóc w identyfikacji wszelkich nieprawidłowości lub problemów z funkcjonowaniem tego ważnego organu. Jeśli doświadczasz objawów takich jak przyrost masy ciała, zmęczenie lub zaparcia, może to być czas, aby przeprowadzić USG tarczycy wykonane przez wykwalifikowanego specjalistę chirurga Andrzej Kadłubowskiego. Skontaktuj się w gabinetach od serca z naszym chirurgiem Andrzej Kadłubowskim już dzisiaj, aby umówić się na prywatną wizytę. Oferujemy szeroki wachlarz usług, w tym USG, RTG i inne.

 

Andrzej Kadłubowski chirurg Toruń – Badanie USG piersi

USG piersi jest często wykorzystywane do badań przesiewowych w kierunku raka piersi u kobiet, które nie mają żadnych objawów. USG piersi może być również wykorzystywane do oceny guzków i nieprawidłowości w piersiach. Jeśli niepokoją Cię jakiekolwiek zmiany w piersiach, porozmawiaj z naszym lekarzem chirurgiem o potrzebie wykonania badania USG piersi.

Andrzej Kadłubowski chirurg Toruń – USG jamy brzusznej

Jeśli szukasz sposobu na prywatne wykonanie USG jamy brzusznej, być może, zainteresuje Cię wiedza na temat dostępnych opcji naszej poradni Gabinety od serca w mieście Toruń. Badanie ultrasonograficzne jamy brzusznej jest wykorzystywane do diagnozowania różnych schorzeń, dlatego ważne jest, aby wykonać je w profesjonalnym gabinecie.

 

Masz pytania? Napisz do nas[recaptcha]