kochman - Neurolog Toruń

Jacek Kochman

NEUROLOG

Jacek Kochman – specjalista neurolog

Absolwent Akademii Medycznej w Gdański, Wydziału Lekarskiego w latach 1977-1983. Po ukończeniu studiów pracował w Oddziale Neurologicznym Specjalistycznego Szpitala w Gdańsku-Srebrzysko. W latach 1988-1989 prowadził Poradnię Neurologiczną w Akademickiej Przychodni Lekarskiej w Toruniu i jednocześnie odbywał staż specjalistyczny w Oddziale Neurologicznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego pod kierunkiem doktora Jerzego Matyjka. W latach 1988-2001 pracował jako asystent w Oddziale Neurologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu. Następnie do 2006r. prowadził Poradnię Neurologiczną w NZOZ Szpital Powiatowy w Aleksandrowie Kujawskim. Od tego roku prowadzi Poradnię Neurologiczną Specjalistycznego Szpitala Miejskiego w Toruniu, której był założycielem. Jacek Kochman jest członkiem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego i Polskiego Towarzystwa Neurologicznego. Od czasu ukończenia studiów uczestniczył w wielu sympozjów, kursach i szkoleniach o tematyce neurologicznej i interdyscyplinarnej. Jacek Kochman specjalizuje się w:
   • leczeniu bólów głowy
   • leczeniu padaczki
   • Chorobie Parkinsona
Mentorami Jacka Kochmana jest dr Jerzy Matyjek i Prof. Antoni Prusiński.
doctor6 - Neurolog Toruń

Agnieszka Nowogórska-Lewandowska

NEUROLOG

Agnieszka Nowogórska-Lewandowska -Neurolog

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Collegium Medicum w Bydgoszczy Wydział Lekarski w latach 2001-2007.

Specjalizacja:

 • neurologia

W latach 2009-2015 pracownik Oddziału Neurologii i Oddziału Leczenia Udarów Mózgu Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu pod kierownictwem dr n.med. Ignacego Lubińskiego. Obecnie pracuje w Oddziale Neurologii i Neuroimmunologii Klinicznej i Oddziale Udarowym Regionalnego Szpitala Specjalistycznego w Grudziądzu oraz w Gabinetach Od Serca ul.Mohna 52 w Toruniu.

Od wielu lat systematycznie uczestniczy w kursach zawodowych, szkoleniach, sympozjach i kongresach.

Dodatkowe kursy:

 • ultrasonografia dopplerowska i dupleksowa tętnic domózgowych zewnątrzczaszkowych, przezczaszkowa ultrasonografia dopplerowska i dupleksowa
 • podawanie toksyny botulinowej w spastyczności, profilaktyki migreny przewlekłej i dystoniach ogniskowych
 • elektroencefalografia

Masz pytania? Napisz do nas[recaptcha]